MERSİN KONYA HATAY

1 GEE HATAY 1 GECE MERSİN / 2 GECE YP
Tur Programını Yazdır
MERSİN KONYA HATAY

TUR GENEL TANIMI
2 GECE YP / 1 GEE HATAY 1 GECE MERSİN
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk 2. Çocuk  
0.00
KİŞİ | GECE
'dan başlayan
fiyatlar
Turunuza özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.
 

TANITIM

KİLİKYA (- Mersin - Antakya ) TURU
Tarsus, Yedi Uyurlar, Cennet / Cehennem Obrukları,Kanlı Divane,Adana,
Antakya,Arkeoloji Müzesi,Konya, Mevlana Türbesi, Şems- i Tebriz-i Türbesi
3 GECE 3 GÜN 2 GECE OTEL KONAKLAMASI

İstanbuldan Hareket saatleri

İstanbul Ömür Plaza :20.00

Sait Çiftçi:21.00

Yeni Sahra Ankara Yönü:22.00

Gidiş Güzergahı :İstanbul Ankara Aksaray
1.GÜN
TARSUS – YEDİ UYURLAR MAĞARASI – KLEOPATRA KAPISI- CENNET / CEHENNEM OBRUKLARI - KANLI DİVANE –– KIZ KALESİ – ASTIM MAĞARASI
Sabiha Gökçen HAvalimanında  07.45 Adana (pegasus ) için 1 saat öncesi işlemlerimizi bitirip kapıya ulaşıyor bir buçuk  saatlik uçuş sonrası Adanaya ulaşıyoruz. oradan TArsusa geciyoruz.Tarsus’ta gezimize ilk olarak Tarsus Şelalesi ile başlıyoruz. Burada verilen serbest zaman ve çay molası ardından, Eshab-ı Keyf Mağarası’nı görüyoruz. Eshab-ı Keyf diye adlandırılan ve kutsal kişiler olarak bilinen, Hıristiyanlarca 7, Müslümanlarca 8 evliya olarak kabul edilen Yemliha, Mekselina, Mislina, Mernuş, Sazenuş, Debernuş ve Kefeştetayuş adındaki yedi genç ve köpekleri Kıtmir’e ait olduğu söylenen ve burada yüzyıllarca uyuduklarına inanılan mağarayı ziyaret ediyoruz. sonra Hıristiyanlığın en önemli azizlerinden birisi olarak kabul edilen St. Paul Kuyusu’nu ziyaret ediyoruz. Oradan eski Tarsus sokaklarında geziyor ve yılanların şahı Şahmeran’ın efsanesinin geçtiği hamamın yanından geçiyoruz. St. Daniel Peygamberin mezarının olduğuna inanılan kazı alanına gidiyoruz. Otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.
2.GÜN
ANTAKYA – HABİBİ NECCAR CAMİİ – SAİNT PİERRE KİLİSESİ – ARKEOLOJİ MÜZESİ
Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Dünya’nın en önemli mozaiklerinin sergilendiği Antakya Arkeoloji Müzesi önünde buluşarak müze gezimizi yapıyoruz sonrasında Antakya’nın dar sokaklarında gezimize başlıyoruz. Anadolu’da yapılan ilk camii olarak bilinen Habibi Neccar Camii, birbirleriyle neredeyse sırt sırta olan Katolik Kilisesi, Ortodoks Kilisesi, Protestan Kilisesi, ( kiliseler müsait olduğunda ) gezimizin sonrasında otobüsümüze binerek Hristiyan tarihinin en eski kiliselerinden biri olarak bilinen Saint Pierre Kilisesini ( kapalı olduğundan dolayı dışarıdan anlatım yapılacak ) geziyoruz. Gezilerimiz sonrasında mersine hareket ediyor veCennet - Cehennem Obruklarını,Astım Mağarasını gezip, Kanlı Divane Antik Kenti'ne varıyoruz. Burada suçluların atıldığı Ölüm Çukuru, Kaya Kabartmaları, Kiliseler, Ölüm Kulesi, Mezar yapıları ve diğer anıtsal eserleri geziyoruz. Ardından Elausia Sebaste Antik Kentini görüyoruz. Kız Kalesini fotoğraflayıp gezimizi tamamlıyoruzotele yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama.
3.GÜN
:– KONYA – MEVLANA TÜRBESİ VE MÜZESİ – ŞEMS TEBRİZ-İ TÜRBESİ – KARATAY MÜZESİ
Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Hz. Mevlana’nın kenti Konya’ya ulaşıyoruz. Konya da ilk durağımız Hz. Mevlana’nın Türbesinin de içerisinde bulunduğu Mevlana müzesini ve Karatay müzesini geziyoruz sonrasın da Mevlana’nın gönüldaşı Şems Tebriz-i’nin Türbesini ziyaret ediyoruz. Konya gezimiz sonrası İstanbula doğru yolculuğumuz Başlıyor.Bir sonraki turda görüşmek üzere ayrılıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
* Otellerde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
* Mercedes Tourısmo veya Travego Lüks Otobüsler İle Ulaşım
* Çevre Gezileri
* Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı
* Açık Büfe veya Set Menü 2 Akşam Yemeği
* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Tüm Öğlen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
* Müze Ören Yeri Girişler

Yol ve hava muhalefeti dolayısıyla çıkılamayan yolardan ve program iptallerinden acentemiz sorumlu olamaz.
 Program rehber tarafından tamamı gerçekleştirilmek kaydı ile değiştirilebilir
Otellerde üçlü oda azlığı nedeniyle üçüncü kişi  yatak kalite garantisi verilemez. Koltuk sözü verilemez ve rezervasyon sırasına göre koltuk sırası belirlenir. Hava ve  seyahat acentasının dışında olan nedenlerden dolayı yapılamayan turlardan firma sorumlu tutulamaz .Hedef Kalkış Rakamı 35 Kişi olup tur firması yeterli katlımım olmaması nedeniyle oluşacak nedenlerden misafirleri haber vermek kaydıyla erteleme veya iptal etme hakkını saklı tutar.Ek hizmetler ve tur ücreti bir bütündür ayrılamaz Misafirler bunu rezervasyon esnasında ödemek zorundadır. Yetersiz katılım veya benzer sıkıntılar sonucu oluşacak tur iptallerini seyahat acentesi 2 gün öncesi olmak üzere haber verir. Otellerde oluşabilecek sıkıntılar karşısında acente başka bir otelle değişiklik yapabilir. 00-06 yaş çocuklarda yatak sözü verilmez.06.12 yaş çocuklarda yatak kalitesi standart olmayabilir.En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. Araç içerisinde ekip hizmet bedeli  10  tl tur sonunda toplanır.

 

 

 

 

 

TUR PROGRAM

FİYATLAR


DAHİL OLANLAR

 

DAHİL OLMAYANLAR

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
* Otellerde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
* Mercedes Tourısmo veya Travego Lüks Otobüsler İle Ulaşım
* Çevre Gezileri
* Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı
* Açık Büfe veya Set Menü 2 Akşam Yemeği
* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Tüm Öğlen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
* Müze Ören Yeri Girişler

Kalkış Tarihleri

TUR NOTLARI

Yol ve hava muhalefeti dolayısıyla çıkılamayan yolardan ve program iptallerinden acentemiz sorumlu olamaz.
 Program rehber tarafından tamamı gerçekleştirilmek kaydı ile değiştirilebilir
Otellerde üçlü oda azlığı nedeniyle üçüncü kişi  yatak kalite garantisi verilemez. Koltuk sözü verilemez ve rezervasyon sırasına göre koltuk sırası belirlenir. Hava ve  seyahat acentasının dışında olan nedenlerden dolayı yapılamayan turlardan firma sorumlu tutulamaz .Hedef Kalkış Rakamı 35 Kişi olup tur firması yeterli katlımım olmaması nedeniyle oluşacak nedenlerden misafirleri haber vermek kaydıyla erteleme veya iptal etme hakkını saklı tutar.Ek hizmetler ve tur ücreti bir bütündür ayrılamaz Misafirler bunu rezervasyon esnasında ödemek zorundadır. Yetersiz katılım veya benzer sıkıntılar sonucu oluşacak tur iptallerini seyahat acentesi 2 gün öncesi olmak üzere haber verir. Otellerde oluşabilecek sıkıntılar karşısında acente başka bir otelle değişiklik yapabilir. 00-06 yaş çocuklarda yatak sözü verilmez.06.12 yaş çocuklarda yatak kalitesi standart olmayabilir.En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. Araç içerisinde ekip hizmet bedeli  10 tl tur sonunda toplanır.

 

 

FOTOĞRAF GALERİSİ

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı    • İŞTİRAKLERİMİZ