MALDIVLER TURU

5 Yıldızlı Sun Island Resort & Spa da yarım pansiyon konaklama / 5 Gece konaklamalı
Tur Programını Yazdır
MALDIVLER TURU

TUR GENEL TANIMI

5 GECE KONAKLAMALI MALDIVLER TURU


5 Gece konaklamalı / 5 Yıldızlı Sun Island Resort & Spa da yarım pansiyon konaklama
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk 2. Çocuk  
KİŞİ | GECE
'dan başlayan
fiyatlar
Turunuza özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.
 

TANITIM

5 GECE KONAKLAMALI

TÜRK HAVA YOLLARI, EMIRATES HAVAYOLLARI, QATAR HAVAYOLLARI

 TARİFELİ SEFERLERİ İLE

HER GUN HAREKETLI

1.Gün: İstanbul – Maldivler  

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali, Türk havayolları kontuarında uçuş Saatinden 2 Saat Önce buluşuyor ve Türk Hava yolları 730 Sefer sayılı  00:55 Tarifeli seferi ile Maldivler uçuşumuza başlıyoruz.

 

2.Gün: Maldivler

8 Saatlik uçuşumuzun ardından 10:50 ‘de Maldivlerin Başkenti Male’ye varıyoruz. Havalimanı yetkilimiz Uçuş Saatinize istinaden ayarlanmış İç Hat Uçuşunu  gerçekleştirmek adına sizleri İç Hatlar Teminaline yönlendiriyor. İç Hat Uçuşu ile yapacağınız 30 DK’lık uçuşun ardından sizleri bekleyen sürat motoru ile yapacağınız 20 Dk’lık yolculuk sonrasında otelinize varıyoruz.  Otel’de gerçekleştireceğiniz Check in İşlemlerinin ardından Odalarımıza yerleşiyoruz.

 

3.Gün: Maldivler

Dileyen Misafirlerimiz otelin düzenlemiş olduğu Ekstra Turlara katılabilir veya Ekstra Olarak SPA/ Masaj Hizmetinden faydalanabilirler

4.Gün: Maldivler

Dileyen Misafirlerimiz otelin düzenlemiş olduğu Ekstra Turlara katılabilir veya Ekstra Olarak SPA/ Masaj Hizmetinden faydalanabilirler

5.Gün: Maldivler

Dileyen Misafirlerimiz otelin düzenlemiş olduğu Ekstra Turlara katılabilir veya Ekstra Olarak SPA/ Masaj Hizmetinden faydalanabilirler

6.Gün: Maldivler

Dileyen Misafirlerimiz otelin düzenlemiş olduğu Ekstra Turlara katılabilir veya Ekstra Olarak SPA/ Masaj Hizmetinden faydalanabilirler

7.Gün: Maldivler - İstanbul

Dileyen Misafirlerimiz otelin düzenlemiş olduğu Ekstra Turlara katılabilir veya Ekstra Olarak SPA/ Masaj Hizmetinden faydalanabilirler. Aynı gün içerisinde belirlenen transfer saatinde sizi bekleyen sürat Motoru ile İç Hat Uçuşunuz için havalimanına transferinizi gerçekleştiriyoruz. Gerçekleştireceğiniz İç Hat Uçuş sonrası Maldivler Havalimanına varıyor ve uçuş saatinize kadar serbest zaman veriyoruz( Dileyen misafirler ücretsiz Male Şehir turumuza katılabilirler. Rezervasyon esnasında talep edilmelidir). Türk Hava yolları 731 Sefer sayılı  23:40 Tarifeli seferi ile İstanbul uçuşumuza başlıyoruz.

8.Gün: İstanbul

8 Saatlik Uçuşumuz sonrasında 05:35 saatlerinde İstanbul’a varıyor ve Turumuzu sonlandırıyoruz.

 

 

 

TUR PROGRAM

FİYATLAR


DAHİL OLANLAR

 

DAHİL OLMAYANLAR

FİYATLARA DÂHİL OLAN HİZMETLER

·         Otelde 5 Gece Kahvaltı ve Akşam Yemeği Dâhil Konaklama

·         İç Hat Uçuşu + Sürat Motoru Transferleri

·         Male Havalimanı Karşılama ve Asistanlık Hizmeti

 

 

 

FİYATLARA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER  

 

·         İstanbul Maldivler İstanbul İnternational Uçak bileti

·         Yurt Dışı Çıkış Pulu

·         Programda Belirtilmeyen Tüm Yemekler ,Tüm içecekler ve Kişisel Harcamalar

 

 

 

Kalkış Tarihleri

TUR NOTLARI

BALAYI HİZMETLERİ

·         1 Şişe Köpüklü Şarap

·         Meyve Sepeti

ÖNEMLİ BİLGİLER

·         İki fiyat dönemini kapsayacak olan talepleriniz ile ilgili bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz

·         Fiyatlarımız Mil veya diğer sebepler ile seyahat etmek isteyen misafirleri göz önünde bulundurularak uçuş hariç olarak belirtilmiştir

·         Programımız THY uçuşuna göre hazırlanmış olup diğer havayollarını tercih edecek olan misafirler için  Varış ve Dönüş saatlerinde değişiklik gösterebilir.

·         Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği ANA restaurant da servis edilmektedir. Otelde Bulunan diğer Restaurantlar Ücretli olarak hizmet vermek olup , bazı otellerimiz Ala Carte Restaurantlar için Kredi uygulaması sunmaktadır.

·         Otellerimizde Odaya Giriş Saati : 14:00/ Çıkış Saati : 12:00 ‘dir. 12:00 sonrası transfer saatine kadar otelde bekleyecek olan msiafirlerimiz otelin Havuz, Duş gibi hizmetlerinden ÜCRETSİZ, Restaurant, Bar , Spa, Ekstra Tur gibi hizmetlerinden Ücretli olarak faydalanabilirler.

Hizmet kalitemizi arttırmak sizlere daha mutlu tatiller yaşatmak amacı ile , Tur sonrası görüş, dilek ve şikayetlerinizi info@krizantemtur.com adresine göndermenizi rica ederiz. 

Not : Krizantemtur, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Krizantemtur sorumlu tutulamaz. Krizantemtur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Krizantemtur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Krizantemtur sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Krizantemtur Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir. 

Şimdiden İyi Tatiller dileriz...

 

FOTOĞRAF GALERİSİ

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı