Kapadokya Turu Perşembe Hareket Tur Programı

1Gün:

 

Adapazarı Bolu Ankara


HAREKET SAATLERİ VE NOKTALARI
… Buluşma sonrası Adapazarı Bolu Ankara üzerinden yolculuğumuz başlayacak.
         


BİNİŞ NOKTA VE SAATLERİ  

 

Bakırköy İncirli Boyner                           

20.00

Beşiktaş Yıldız Camii                       

 21.00

Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı 

  22.00

Çayırova Mc Donalds                       

 22.30

İzmit Asya Otel Karşısı                     

 23.00


 
MOLALAR:
Kaynaşlı köroğlu tesisleri
Aksaray Orhan Ağaçlı
GİDİLEN MESAFE İLK GÜN:678 km
TOPLAM KM:2170 km

 

2. Gün:

 

AĞZIKARAHAN – UÇHİSAR-GÜVERCİNLİK VADİSİ-AVCILAR VADİSİ-ÇÖMLEK YAPIM ATOLYELERİ-ÇAVUŞİN KASABASI-ÜÇGÜZELLER-SİNASOS KASABASI-ÜRGÜP

 

Sabah saatlerinde Aksaray civarında vereceğimiz mola sonrası KAPADOKYA bölgesine girmiş bulunuyoruz. Nevşehir’e doğru Kervan yolu üzerinde giderken Panaromik olarak eski kervansarayları görmeye başlayacaksınız. KAPADOKYA YA geldiğinizde ilk durak noktamız KAPADOKYA NIN en güzel noktalarından birisi olan Güvercinlik vadisi olacaktır. Fotoğraf tutkunları için en güzel açılardan birisi olan güvercinlik vadisinden Nazar ağacı eşliğinde Uç hisar kalesinin fotoğrafını aldıktan sonra Uçhisar kalesinin altına gidiyor ve kalenin en güzel fotoğrafını çekebileceğiniz eski Mağara evler, peribacaları ile beraber uçhisar kalesini gördükten sonra Avcılar vadisini Kılıçlar vadisi vs birçok vadinin en güzel görüldüğü noktadan KAPADOKYA HATIRASI fotoğraf molası sonrası Öğle yemeğimiz için Açık büfe olarak yiyebileceğimiz restaurantımıza gidiyoruz.öğle yemeği molası sonrası çömlek yapım  atölyelerine uğruyor ve güzel bir şov esnasında zevkli dakikalar geçirdikten sonra alışveriş şansınız bulunacak. Bir sonraki durağımız KAPADOKYADA Rumların terk etmiş olduğu Sinasos kasabası olacak. Sinasostan ayrıldıktan sonra derventler vadisi gezisiyle turumuzun ilk günkü kısmına son veriyoruz. Otelimize yerleşiyor. Akşam yemeğimiz otelimizde.

 

KAHVALTI:Mola yerlerinde verilen serbest kahvaltı (Extra) 
ÖĞLEN : Han veya Avanos restaurant  20TL (İçecekler hariç fiyattır)

 

3. Gün:

 

GÖREME KAYA KİLİSELERİ –PAŞABAĞLARI – HACIBEKTAŞİ VELİ TÜRBE VE MÜZESİ-AVANOS –ŞARAP MAHSENLERİ- ONYX TAŞ OTELYELERİ

 

Sabah kahvaltı sonrası otelimizden ayrılacağız. KAPAADOKYA Göreme kaya kiliselerini (Elmalı,St Simon,Tokalı,kızlar manastırı ) gördükten sonra çift başlı peribacalarıyla ünlü olan   Paşa bağlarında çok keyifli anlar geçireceksiniz.Paşa bağları sonrası KAPADOKYA  Rumların terk etmiş olduğu diğer kasaba olan Çavuşin kasabası gezisi sonrası Onyx ve taşların dilini dinledikten sonra alışveriş molası veriyoruz..Öğle yemeğimiz için açık büfemiz bulunacak ikinci günkü restoranımızda.Öğle yemeği molası sonrası.Eline beline diline sahip ol gibi sözleriyle Türk İslam düşünürlerinden olan Hacı Bektaşi Veli  türbe müzesinde Nadar avlusu Dergah Avlusu Hazret avlusu gezisi sonrası bölgeyeKAPADOKYAYA  dönerek Halı atolyelierine gidiyor ve oradan Şarap mahzenleriyle gündüz gezimizin sonuna geliyoruz.Otelimize dönüyor Akşam yemeği sonrası Arzu edenlerle


(Ekstra)Türk gecesine gidiyoruz.(Ulaşım+eğlence+Sınırsız lokal içki 50 TL)
ÖĞLE YEMEĞİ:Evranos yada Altınocak restaurantlarda Yöresle yemek(Çorba+Çömlek kebabı+Pastırmalı kurufasulya+tatlı veya meyve (20TL)(içeceler hariçtir)

 

4. Gün:

 

 YERALTI KENTİ DERİNKUYU – NARLIGÖL – IHLARA VADİSİ

 

Sabah saatlerinde kahvaltı sonrası İstanbul’a doğru yolculuğumuz başlayacak Yolumuz üzerinde öncelikle Derinkuyu veya Kaymaklı yer altı kentlerinden birisini gördükten Yarım saatlik yolculuk sonrası Krater gölü olan Narlı gölü geziyoruz.Narlı göl gezisi sonrası Ihlara vadisine ulaşıyor ve Aşağıya iniyor Ağaçaltı Kilisesi Yılanlı Kilise Sümbüllü Kilise gibi yerleri gördükten sonra yukarı çıkarken basmaklar bitmeyecekmiş gibi görünse de aracımıza ulaşıyor ve yolculuğumuz başlıyor.Dönüş yolunda  Türkiyenin ikinci büyük gölü olan tuz gölünü görüyor ve  Ankara üzerinden İstanbul’a akşam geç saatlerde ulaşıyoruz.Unutulmaz anlarınızı paylaşırken lütfen bizlere de bir fotoğrafınızı gönderirseniz seviniriz.Ailemize katıldığınız için teşekkür ederiz.bir başka turda görüşmek üzere hoşça kalın

 

OTEL:  4*5*vb

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Fırsat rakamları sınırlı sayıda bulunup farklı tarihte kulanılamaz .

4veya 5*

  *Otellerde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

* Mercedes Tourısmo veya Travego-Safir Otobüsler İle Ulaşım(Sayı yetersizliklerinde Mini veya Midi araçlarla seyahat yapılabilir)

* Çevre Gezileri                          

* Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı  

* Açık Büfe veya Set Menü 2 Akşam Yemeği

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

* Tüm Öğlen Yemekleri

* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

* Tüm Özel Harcamalar

* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

* Müze Ören Yeri Girişleri

Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Tura dahil değildir müze girişleri için https://www.muze.gov.tr/muzekart_almak_istiyorum linkten müze kart edinebilirsiniz.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası ek ücret karşılığı yaptırılır.)

 

 

Yol ve hava muhalefeti dolayısıyla çıkılamayan yolardan ve program iptallerinden acentemiz sorumlu olamaz.
 Program rehber tarafından tamamı gerçekleştirilmek kaydı ile değiştirilebilir

Otellerde üçlü oda azlığı nedeniyle üçüncü kişi  yatak kalite garantisi verilemez. Koltuk sözü verilemez ve rezervasyon sırasına göre koltuk sırası belirlenir. Hava ve  seyahat acentasının dışında olan nedenlerden dolayı yapılamayan turlardan firma sorumlu tutulamaz .Hedef Kalkış Rakamı 35 Kişi olup tur firması yeterli katlımım olmaması nedeniyle oluşacak nedenlerden misafirleri haber vermek kaydıyla erteleme veya iptal etme hakkını saklı tutar.Ek hizmetler ve tur ücreti bir bütündür ayrılamaz Misafirler bunu rezervasyon esnasında ödemek zorundadır. Yetersiz katılım veya benzer sıkıntılar sonucu oluşacak tur iptallerini seyahat acentesi 2 gün öncesi olmak üzere haber verir. Tur öncesi otellerde oluşabilecek operasyon  sıkıntıları  karşısında acente başka bir otelle değişiklik yapabilir. 00-06 yaş çocuklarda yatak sözü verilmez.06.12 yaş çocuklarda yatak kalitesi standart olmayabilir.En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.

Araç içerisinde kaptan bahşiş 10 tl tur sonunda toplanır.

 

 

 

http://www.krizantemtur.com/hakkimizda.html

 

 

 

Kalkış Yerleri: Bakırköy İncirli Boyner Önü
PROGRAM
ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler

Hilton Ramada - cristal kaymaklı -    vb *Otellerde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
* Mercedes Tourısmo veya Travego-Safir Otobüsler İle Ulaşım(Sayı yetersizliklerinde Mini veya Midi araçlarla seyahat yapılabilir)
* Çevre Gezileri                         
* Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı 
* Açık Büfe veya Set Menü 2 Akşam YemeğiFiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
* Tüm Öğlen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
* Müze Ören Yeri Girişleri

TUR NOTLARI

 

Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Tura dahil değildir!!

 Müze girişleri için https://www.muze.gov.tr/muzekart_almak_istiyorum linkten müze kart edinebilirsiniz.
Notlar

Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Tura dahil değildir!!

 Müze girişleri için https://www.muze.gov.tr/muzekart_almak_istiyorum linkten müze kart edinebilirsiniz.

 


1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası ek ücret karşılığı yaptırılır.)

Yol ve hava muhalefeti dolayısıyla çıkılamayan yolardan ve program iptallerinden acentemiz sorumlu olamaz.
 Program rehber tarafından tamamı gerçekleştirilmek kaydı ile değiştirilebilir
Otellerde üçlü oda azlığı nedeniyle üçüncü kişi  yatak kalite garantisi verilemez. Koltuk sözü verilemez ve rezervasyon sırasına göre koltuk sırası belirlenir. Hava ve  seyahat acentasının dışında olan nedenlerden dolayı yapılamayan turlardan firma sorumlu tutulamaz .Hedef Kalkış Rakamı 35 Kişi olup tur firması yeterli katlımım olmaması nedeniyle oluşacak nedenlerden misafirleri haber vermek kaydıyla erteleme veya iptal etme hakkını saklı tutar.Ek hizmetler ve tur ücreti bir bütündür ayrılamaz Misafirler bunu rezervasyon esnasında ödemek zorundadır. Yetersiz katılım veya benzer sıkıntılar sonucu oluşacak tur iptallerini seyahat acentesi 2 gün öncesi olmak üzere haber verir. Otellerde oluşabilecek sıkıntılar karşısında acente başka bir otelle değişiklik yapabilir. 00-06 yaş çocuklarda yatak sözü verilmez.06.12 yaş çocuklarda yatak kalitesi standart olmayabilir.En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. Araç içerisinde ekip hizmet bedeli  10 tl tur sonunda toplanır.

 


İptal Şartları
STÜDYO TURİZM TAŞIMACILIK ve TİCARET A.Ş
KRİZANTEM TOUR ( e –Fatura ) STÜDYO TURİZM TAŞIMACILIK ve TİCARET A.Ş Molla Fenari Mah .Bab-ı Ali Cad. No:3 Kat: 4/A CAĞALOĞLU –FATİH / İSTANBUL
0 212 240 41 35 - +90 212 240 41 36


Bu çıktı 23.01.2019 19:44 tarihinde verilmiştir. STÜDYO TURİZM TAŞIMACILIK ve TİCARET A.Ş tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.