Abant Üç Göl Üç Kent

99.00 TL

ABANT ÜÇ GÖL-ÜÇ KENT

 

ABANT-SÜNNET GÖL-ÇUBUKGÖL- MUDURNU-TARAKLI (Mümkünlü kasabası)-GÖYNÜK

 

 

TARAKLI-GÖYNÜK-ÇUBUKGÖL

1. Gün :

Sabah Saat 08.00 Bakırköy Boyner 08,30yıldız Camii Önü-09,00kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkında Buluşma Ardından, İkramlar Eşliğinde Taraklı’ya Hareket Ediyoruz. Yol Güzergahı : İstanbul – Sapanca – Ali Fuat Paşa – Taraklı

Yol  Mesafesi :160 Km. Yol Süresi : 2 .5 Saat
Yaklaşık İki Saatlik Bir Yolculuk Sonrası Gezimizin İlk Noktası Olan Taraklı’ya Varıyoruz.Şener Şenin Oynadığı Reklamlardaki Mümkünlü Kasabasında Gezi Esnasında Tahta Taraklar Koz Helvalarımızı Yerken Eski Konakları Fotoğrafını Seyrederek Gezimizi Yapıyoruz. İlk Durağımız Olan Taraklı Gezimizin Tamamlanmasının Ardından ; Bölgeye Gelen İlk Türklerin Yerleştiği Fatih Sultan Mehmet’in Hocası Akşemsettin’in Memleketi Olan Göynük Gezimize Akşemsettin Türbesi İle Başlıyoruz. Süleyman Paşa Camii, Hamam, Zafer Kulesi Gezilerimizin Ve Şehir Turumuzun Sona Ermesinin Ardından Yel Değirmenleri İle Ünlü Çubuk Gölüne Gidiyoruz.

Sonrasında Otelimize Varış, Odalarımıza Yerleşme, Akşam Yemeği 

ABANT-MUDURNU-SÜNNET GÖL

2 Gün :

Sabah otelde aldığımız kahvaltı sonrası hareketle Sünnet Gölü’ne gidiyoruz.Göl kenarında yaptığımız yürüyüşümüzün tamamlanmasının ardından Mudurnu’ya hareket ediyoruz. Mudurnu’da Yıldırım Beyazıt Camii ve Hamamı, Kanuni Sultan Süleyman Camii, gezilerimizin ve Şehir Turumuzun tamamlanmasının ardından eşsiz bir doğa harikası olan Abant gölüne gidiyoruz. Abant gölü gezimizin tamamlanmasının ardından . dönüş için İstanbul’a hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde İstanbul’a varıyor ve bir başka gezimizde tekrar birlikte olmak dileğiyle sizlere veda ediyoruz.


KONAKLAMA: Bolu



TURA DAHİL OLAN HİZMETLER.

 Otel’de 1 Gece Yp Konaklama.
• Otel’de 1 Sabah Kahvaltısı Ve 1  Akşam Yemekleri.
• Fortuna, MERCEDES Veya Safir Marka  Otobüsler İle Ulaşım.
• Otobüs İçi İkramlar .

TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER.

        Öğle yemekleri ve otel harici yoldaki kahvaltı ve yemekler

        Otelde dahil olmak üzere tüm içecekler.

        Müze ve ören yeri  ücretleri

        Rehberlik hizmetleri


 

Yol ve hava muhalefeti dolayısıyla çıkılamayan yolardan ve program iptallerinden acentemiz sorumlu olamaz.
 Program rehber tarafından tamamı gerçekleştirilmek kaydı ile değiştirilebilir

Otellerde üçlü oda azlığı nedeniyle üçüncü kişi  yatak kalite garantisi verilemez. Koltuk sözü verilemez ve rezervasyon sırasına göre koltuk sırası belirlenir. Hava ve  seyahat acentasının dışında olan nedenlerden dolayı yapılamayan turlardan firma sorumlu tutulamaz .Hedef Kalkış Rakamı 35 Kişi olup tur firması yeterli katlımım olmaması nedeniyle oluşacak nedenlerden misafirleri haber vermek kaydıyla erteleme veya iptal etme hakkını saklı tutar.Ek hizmetler ve tur ücreti bir bütündür ayrılamaz Misafirler bunu rezervasyon esnasında ödemek zorundadır. Yetersiz katılım veya benzer sıkıntılar sonucu oluşacak tur iptallerini seyahat acentesi 2 gün öncesi olmak üzere haber verir. Tur öncesi otellerde oluşabilecek operasyon  sıkıntıları  karşısında acente başka bir otelle değişiklik yapabilir. 00-06 yaş çocuklarda yatak sözü verilmez.06.12 yaş çocuklarda yatak kalitesi standart olmayabilir.En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.

Araç içerisinde kaptan bahşiş  10 tl tur sonunda toplanır.

 

 

 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

TURA DAHİL OLAN HİZMETLER.

• Göynük Doğa Otel’de 1 Gece Yp Konaklama.
• Otel’de 1 Sabah Kahvaltısı Ve 1  Akşam Yemekleri.
• Fortuna, MERCEDES Veya Safir Marka  Otobüsler İle Ulaşım.
• Otobüs İçi İkramlar .

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER.

        Öğle yemekleri ve otel harici yoldaki kahvaltı ve yemekler

        Otelde dahil olmak üzere tüm içecekler.

        Müze ve ören yeri  ücretleri

        Rehberlik hizmetleri

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • Bakırköy İncirli Boyner Alfemo magzası yanı (08:00)
  • Beşiktaş Yıldız Cami yanı (08:30)
  • Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı (09:00)
  • Çayırova Mc Donalds (09:30)
  • Asya Otel Karşısı (10:00)
Tur Hareket Tarihleri:

1.Ek Bilgiler

Mücbir nedenler ve Hava durumu nedeniyle yapılamayan turlardan ve Program İptalerinden Acentemiz Sorumlu Olamaz.Program Rehber Tarafından Tamamı Gerçekleştirilmek Kaydı İle DeğiştirilebilirOtellerde Üçlü Oda Azlığı Nedeniyle Üçüncü Kişi Yatak Kalite Garantisi Verilemez. Koltuk Sözü Verilemez Ve Rezervasyon Sırasına Göre Koltuk Sırası Belirlenir. Hava Ve Seyahat Acentesinin Dışında Olan Nedenlerden Dolayı Yapılamayan Turlardan Firma Sorumlu Tutulamaz. Tur Firması Yeterli Katlımım Olmaması Nedeniyle Oluşacak Nedenlerden Misafirleri Haber Vermek Kaydıyla Erteleme Veya İptal Etme Hakkını Saklı Tutar. Ek Hizmetler Ve Tur Ücreti Bir Bütündür Ayrılamaz. Yetersiz Katılım Veya Benzer Sıkıntılar Sonucu Oluşacak Tur İptallerini Seyahat Acentesi 2 Gün Öncesi Olmak Üzere Haber Verir. Misafirlerimizin İki Gün Öncesi Her Hangi Bir Aksaklığa Karşılık Kendilerinin Aramasını Öneririz(Rezervasyon Esnasında İletişim Bilgilerinde Oluşabilecek Hatadan Dolayı Ulaşılamamaya Karşılık).Otellerde Oluşabilecek Sıkıntılardan Dolayı Acente Benzer Ayarda Bir Otelle Değişiklik Yapar..EK HİZMETLER TURLA BİR BÜTÜNDÜR AYRI AYRI KULANILAMAZ.Kulanılmayan programlardan  seyahat acentamız sorumlu değildir.Tur sonunda ekip hizmet bedeli olarak 5 TL toplanır.Araçta rahatsızlık kirlilik  verici yiyecek ve benzeri şeyler bulunamaz.

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri

Abant Üç Göl Üç Kent HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ



© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente2

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.