Kapadokya Turu 1 Gece Konaklama

299.00 TL

Kapadokya turlarında neden bizimle gitmelisiniz ?

Her ay 100 grubun üzerinde Kapadokyada grubu olan bir acenteyiz Firmamıza ve iştiraklarına ait bir çok kendi işletmelerimiz(otel restaurant  vb) bulunmakta .Kendimize ait otobüs filomuz ile tecrübeli kaptanlarımızla sizlere hizmet vermeye hazırız.

Markanızı ilk defa duyduk sorusunu çokça alıyoruz sizde sormadan biz cevaplayalım .Bizler Yurt dışından gelen turistlere ağırlıklı hizmet verdiğimiz için reklam  vermiyoruz.(Tur toptancısı gibi düşünebilirsiniz)Firmamız 2006 yılında kurulmasına rağmen Türk operasyonumuz l 11 yıl gibi uzun süredir gruplarımız bulunmakta Gelen misafirlerimizin refaransları ile büyüyen bir organizaasyonumuz bulunmakta .Temel amacımız size doğru bilgi verebilmek doğru yönlendirebilmek ve iyi bir  tatil sağlamak. Şimdiden sizlere iyi tatiller dileriz.Kaliteli tura ucuza gitmek isterseniz doğru adrestesiniz.

 

1. Gün: Hareket Saatleri buluşma Noktaları

Araç Kalkış Durakları ve Saatleri

 • Beylikdüzü (Migros Önü)-20.00
 • Avcılar (Metrobüs Durağı Yanı)-20.15
 • Sefaköy (Metrobüs Durağı Yanı)-20.20
 • İncirli (Metrobüs)-20.30
 • Mecidiyeköy (Mado ve Tavuk Dünyası Önü)-20.45
 • Kadıköy (Evlendirme Dairesi Önü)-21.00
 • Bostancı (Köprü)-21.15
 • Kartal ve Pendik (Köprü)-21.30
 • Gebze (Center Avm Önü)-21.50
 • İzmit (Halk Evi)-22.30
 • Sakarya Alpet Benzinlik (Terminal Sapağı)-23.30
 • Ankara Armada-02.30

 


2. Gün: Tuz Gölü – Aksaray – Ihlara Vadisi – Narlıgöl Krater Gölü – Kaymaklı Yeraltı Şehri – Güvercinlik Vadisi - Paşabağ – Dervent Vadisi – Çanak Çömlek Atölyesi - Avanos

Gece yolculuğumuzun ardından  Tuz Gölü'ne varıyoruz. Tuz Gölü'nde vereceğimiz serbest zamanın ardından gezimize başlamadan önce kahvaltı molası veriyoruz. Ardından bölgedeki ilk durağımız Ihlara Vadisi’ne varıyoruz. 14 km. uzunluğunda, doğal bir oluşum olan ve Hristiyanlığın önemli İnziva mekanlarından olan Ihlara Vadisi’ne 380 basamak inerek ulaşıyoruz. . Yürüyüş esnasında vadi, içerisindeki yerleşimler ve kiliseler hakkında bilgi alıp yoğunluğa göre; Ağaçaltı, Sümbüllü veya Yılanlı Kilise örnek yapıyı görüp rehberimizden bilgi alıyoruz. Kaymaklı Yeraltı Şehri’ne doğru hareket ediyoruz. (Yoğunluk durumunda Derinkuyu Yeraltı Şehri ziyaret edilecektir. Gerek yaklaşık 4500 yıllık kullanım geçmişleriyle, gerek mimari özellikleri ve gerekse de kullanım amaçlarıyla hayranlık uyandıran yeraltı şehri gezimizi rehberimiz eşliğinde gerçekleştiriyoruz. Yeraltı Şehri gezimizi gerçekleştirdikten sonra otobüsümüze binerek Güvercinlik Vadisi’ne doğru hareket ediyoruz. Güvercinlik Vadisi’nden fotoğraf molası veriyoruz. Molamızın ardından öğle yemeğimizi alacağımız restauranta geçiyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Kapadokya’nın eğlenceli aktivitelerinden biri olan Atv turu için dileyen misafirlerimizi Atv turu yapacakları alana bırakıyoruz. (Ekstra) Yaklaşık 1 saat sürecek Atv turuna katılmayan misafirlerimiz ile Çavuşin Köyünde fotoğraf ve çay-kahve molası veriyoruz. Zamanımızın bitimiyle Atv turundan dönen misafirlerimizi alarak büyük ve şapkalı Peri Bacalarını yakından göreceğimiz Paşabağ’a hareket ediyoruz. Paşabağ’da Peri Bacaları hakkında rehberimizden bilgiler aldıktan sonra, Peri Bacaları arasında yürüyüş yapabilir, harika kareler yakalayabileceğiniz fotoğraflar çekebilirsiniz. Paşabağ’a ayrılan süremizin bitmesiyle otobüsümüzde buluşarak Hayal Vadisi olarakta bilinen Dervent Vadisi’ne geçiyoruz. Buraya Hayal Vadisi de denilmesinin sebebi Peri Bacalarını hayal gücünüze göre şekillendirmeniz ve varlıklara benzetmenizdir. Rehberimizin dans eden gelin ve damat ile oturan deveye benzeyen Peri Bacalarını gösterdikten sonra kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Fotoğraf molamızın bitimiyle günün son noktası olan Saklı Mağara Çanak Çömlek Atölyesine gidiyoruz. Burada Ustamız bizlere eski dönemde çömlek yapımını anlatıp, gösterdikten sonra misafirlerimizden içerisinden birini seçerek eğlenceli anlatımı ile çömlek yaptırmaya çalışacaktır. Ardından ustamızdan ürünler hakkında bilgi aldıktan sonra alışverişlerimiz için zaman veriyoruz. Burada çömlek ürünleri ve hediyelik eşya alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alışverişlerimizin ardından otobüsümüze binerek otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Dileyen misafirlerimiz akşam yemeği ardından ekstra olarak  yöreye özel  Türk Gecesi etkinliğine katılabilirler.

 

Türk Gecesi (Ekstra 150 TL): Türk Gecesi etkinliği için rehberimizin belirleyeceği saatte otelimizin önünden otobüsümüze binerek gecenin yapılacağı Kayadan Oyma Mağara Restaurantımıza hareket ediyoruz.  Alkollü – alkolsiz içeceklerin ve mezelerin dahil olduğu gecede Türk yöresini anlatan Kız isteme, Kına, Düğün ve folklor dansları gibi gösterileri izleyeceğiz. Gecenin bitiminde tekrardan otobüsümüze binerek otelimize doğru hareket ediyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Aksaray Ağaçlı Tesislerinde alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği: Bölge restoranlarında alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Konaklama: 4*ve 5* Otel konaklamaları 


3. Gün: Balon Turu – Ürgüp – Asmalı Konak - Şarap Fabrikası – Göreme Açık Hava Müzesi – Onyx Taş Atölyesi – Hacı Bektaş-ı Veli Türbesi - İstanbul

Balon turu için (Ekstra ) Önceden belirlen sabah erken saatte dileyen misafirlerimizle lobi de buluşarak Balonların kalkış alanına doğru transfer ediliyoruz. Balonların hazırlanışını izliyoruz. Hazırlıkların tamamlanmasının ardından kalkışa geçiyoruz. Ortalama bir saat sürecek olan Balon gezimiz de gün doğumu eşliğinde  doğanın sanatının eşsizliğini sergileyen peri bacalarını ve tüm bölgeyi izleyeceğiz. Balon turumuzun bitmesinin ardından belirtilen noktalara iniş yaptıktan sonra  Sertifikalarımızı da aldıktan sonra otelimize doğru hareket ediyoruz. Balon turunun ardından otelimize. varışımızla bugün yapılacak olan program için hazırlanmanıza yeterli vakit olacaktır

 

*Balon Seyir Turu (50TL): Dileyen misafirlerimiz extra olarak balon izleme turumuza katılabilirler (Ekstra 50₺).  Bu turumuzda balonların kalkış alanına giderek hazırlandıkları andan itibaren izlemeye başlıyoruz. Balonların havalanmasıyla birlikte Aşk Vadisine giderek gündoğumu eşliğinde balonların havada oluşturduğu muhteşem görüntüyü izliyoruz. Bu muhteşem atmosfer eşliğinde unutulmaz fotoğraflar çekerek bu anı ölümsüzleştirebilirsiniz. Balon Seyir turumuzun ardından otelimize varışımızla bugün yapılacak olan program için hazırlanmanıza yeterli vakit olacaktır. (Balon kalkış alanına gidilip, balon kalkışının sahada iptal olması durumunda ücret iadesi yapılmaz. Balon kalkışının otelden çıkmadan iptal olması durumunda Balon Seyir Turu ücreti iade edilir. 

 

*Kapadokya At Safari Turu (150TL): Sabah belirlenen saatte otelden alınarak at safari için belirlenen parkurumuza gidiyoruz. Burada gündoğumu eşliğinde ortalama 40 dakika sürecek At safari turumuz başlıyor. At Safari turunun ardından otelimize varışımızla bugün yapılacak olan program için hazırlanmanıza yeterli vakit olacaktır.

 

Kapadokya  Hacıbektaş Turu son gününde otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Şarap Fabrikasına gidiyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz şarap alışverişini yaptıktan sonra aracımıza biniyoruz. Bir sonraki durağımız Kapadokya bölgesine has sütle kavrulmuş kabak çekirdeği ve yöresel pek çok çeşidi bulacağınız mağaza ziyareti olacaktır. Burada da kısa bir alışveriş molası verdikten sonra otobüsümüze binerek Hıristiyanlığın tarihsel gelişiminde en önemli yerlerden birine sahip olan Göreme Açık Hava Müzesi’ne hareket ediyoruz. Göreme Açık Hava Müzesi’nde Kızlar ve Erkekler Manastırı, Aziz Basileus Kilisesi, Elmalı Kilise, Aziz Barbara Kilisesi, Yılanlı Kilise, Karanlık Kilise, Çarıklı Kilise ve Tokalı Kilise’sini rehberimiz eşliğinde geziyor ve bilgiler alıyoruz.  öğle yemeğimizi alacağımız restauranta geçiyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Kapadokya’ya veda ediyoruz ve Hacı Bektaş-ı Veli Türbesi’ne doğru yola çıkıyoruz. Hacı Bektaş-ı Veli Türbesi’ne vardığımız zaman rehberimizin anlatımıyla beraber Türbe ziyaretimize başlıyoruz. Dış avluda bulunan Üçler Çeşmesi, Ana Avlu (Mutfak, Meydan Evi) ve Son Avlu (Pir Evi, Hacı Bektaş Veli Türbesi) ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Hacı Bektaş-ı Veli Türbesi gezimizin ardından Malitur Kapadokya Ihlara Hacbektaş Turumuzun sonuna geliyor ve  dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği:  Bölge restoranlarında ekstra olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)

Konaklama: Dönüş günüdür. Bu gece otel konaklaması yoktur.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 Otelde 1 gece konaklama

• Otelde açık büfe yada set menü1 sabah kahvaltısı

• Otelde açık büfe veya set menü 1 akşam yemeği

• Lotobüs ile ulaşım (Kişi sayısına göre araç verilmektedir.)

• Programda belirtilen çevre gezileri

• Profesyonel rehberlik hizmeti

• Araç içi bardak su

• 1618 nolu Turizm Kanununa göre Zorunlu Seyahat Sigortası  

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

• Programda belirtilen ilk gün sabah kahvaltısı

• Programda belirtilen son gün akşam yemeği

• Tüm öğle yemekleri 

• Tüm yemeklerde alınan içecekler

• Balon seyir turu 

• Balon turu 

• ATV  ve at gezisi turu 

 Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar

 Tüm Kişisel harcamalar

Tüm müzeler 

• Müze ve Ören Yeri giriş ücretleri (Belediye ve özel işletmeler için geçerlidir.)

 Müze Kart (Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müzeler için geçerlidir.)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  12, 19, 22, 26 Kasım

  Tur Fiyatları

  Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  12.11.2021Cappadocia Plus Hotel299,00 TL399,00 TL 299,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  2 - 6 Yaş 199,00 TL
  6 - 12 Yaş 250,00 TL
  -Taksitler »
   Suhan- Avrasya - Kristal Kaymaklı vb369,00 TL499,00 TL 369,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  2 - 6 Yaş 199,00 TL
  6 - 12 Yaş 289,00 TL
  -Taksitler »
   Ramada Crown Plaza Hilton vb 399,00 TL600,00 TL 399,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  2 - 6 Yaş 199,00 TL
  6 - 12 Yaş 329,00 TL
  -Taksitler »
   Uçhisar Kaya vb 399,00 TL600,00 TL ---Taksitler »
  19.11.2021Cappadocia Plus Hotel299,00 TL399,00 TL 299,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  2 - 6 Yaş 199,00 TL
  6 - 12 Yaş 250,00 TL
  -Taksitler »
   Suhan- Avrasya - Kristal Kaymaklı vb369,00 TL499,00 TL 369,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  2 - 6 Yaş 199,00 TL
  6 - 12 Yaş 289,00 TL
  -Taksitler »
   Ramada Crown Plaza Hilton vb 399,00 TL600,00 TL 399,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  2 - 6 Yaş 199,00 TL
  6 - 12 Yaş 329,00 TL
  -Taksitler »
   Uçhisar Kaya vb 399,00 TL600,00 TL ---Taksitler »
  22.11.2021Cappadocia Plus Hotel299,00 TL399,00 TL 299,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  2 - 6 Yaş 199,00 TL
  6 - 12 Yaş 250,00 TL
  -Taksitler »
   Suhan- Avrasya - Kristal Kaymaklı vb369,00 TL499,00 TL 369,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  2 - 6 Yaş 199,00 TL
  6 - 12 Yaş 289,00 TL
  -Taksitler »
   Ramada Crown Plaza Hilton vb 399,00 TL600,00 TL 399,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  2 - 6 Yaş 199,00 TL
  6 - 12 Yaş 329,00 TL
  -Taksitler »
   Uçhisar Kaya vb 399,00 TL600,00 TL ---Taksitler »
  26.11.2021Cappadocia Plus Hotel299,00 TL399,00 TL 299,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  2 - 6 Yaş 199,00 TL
  6 - 12 Yaş 250,00 TL
  -Taksitler »
   Suhan- Avrasya - Kristal Kaymaklı vb369,00 TL499,00 TL 369,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  2 - 6 Yaş 199,00 TL
  6 - 12 Yaş 289,00 TL
  -Taksitler »
   Ramada Crown Plaza Hilton vb 399,00 TL600,00 TL 399,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  2 - 6 Yaş 199,00 TL
  6 - 12 Yaş 329,00 TL
  -Taksitler »
   Uçhisar Kaya vb 399,00 TL600,00 TL ---Taksitler »

  1.Ek Bilgiler

  Turumuzun süresi 2 Gece 3 Gündür. Otel konaklaması 1 Gece olarak gerçekleşmektedir.
  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.
  Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.
  0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
  Otobüslü Turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.
  Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.
  2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.
  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.
  Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.
  Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

  Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
  Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan Turlardan krizantem Tur’un sorumluluğu yoktur.
  Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 16 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı krizantem Tur’da saklıdır.
  Turun iptali durumunda krizantem Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
  Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan krizantem Tur sorumlu değildir.
  Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır.

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri

  Kapadokya Turu 1 Gece Konaklama HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  • 4*-5*
  • Göreme -Uçhisar -Avanos-Peribacaları -Çavuşin
  • istanbul-İzmit Bursa
  • 0 212 240 41 35 - +90 212 240 41 36

  Benzer Turlar

  Kapadokya Turu 1 Gece Konaklama

  Kapadokya Turu 1 Gece Konaklama

  2 Gün 2 Gece

  12.11.2021

  299,00 TL

  © 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente2

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
  Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.