Alaçatı-Çeşme -Kuşadası (tekne turu dahil)

İzmir doğası ve sevimli beldeleri ile harika bir tatil imkanı sunar size .Turumuza Şirincede  çok lezzetli bir kahvaltıyla başlayıp ;Kuşadası bölgesinin muhteşem bir  milli parkı bulunur Dilek yarımadası Biz bu turumuzda Tekne ile bakir koylarda denize  girme imkanı olacak . Alaçatıda sakızlı dondurma fırsatı ve Çeşme kumrusu tadma fırsatı yanında Ilıca Kumsalında deniz yüzme molası  imkanı olacak . Urlada Tanju Okanın  anısına urlayı ziyaret edip döneceğiz.

Üstelik İzmir İstanbul Sadece 4,5 Saat 

1. Gün: İstanbul Hareket saatleri ve noktaları

21:00 Beylikdüzü Migros Önü
21:15 Avcılar Otobüs Durakları
22:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü
23:30 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)
00:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
00:10 Bostancı E-5 Otobüs Durağı
00:20 Kartal Köprüsü Altı
00:30 Pendik E-5 Otobüs Durağı
00:40 Çayırova Mc Donalds
01:30 Bursa Almira Otel Önü

07:00 Şirince 


2. Gün: Güzel Çamlı Tekne turu -Dilek Yarımadası-Şirince

Sabah Saatlerinde Rumların kırkınca diye adlandırdığı zamanla Çirkince daha sonra Şirinceye dönüştüğü Akdenizin en sevimli köylerinden birisi olan Dido Sotiriyunun doğduğu  ve kitabında bahsettiği Kırkıncaya ulaşıyor ve serbest zaman veriyoruz serbest zamanda( Ekstra) Kahvaltımızı alıyoruz.Buluşma saatinde otoparkta buluşuyor ve Güzelçamlıya doğru yola koyuluyoruz.Saat :10.00 da başlayacak olan tekne turumuzda Dilek yarımadasının koylarına gidiyor ve bu bakir denizin keyfini çıkarıyoruz. Yeşil ve Mavinin buluştuğu bu güzelikte geçireceğimiz eşsiz zamanlarda çok keyif alacaksınız. (öğle yemeğimizi teknemizde aldıktan sonra Diğer koylara ulaşıyor ve denizin keyfini çıkarıyoruz. .Daha sonra kıyıya çıkıyor ve Otelimize doğru yolculuğumuz başlıyor.

KAHVALTI:Şirince Köyü serpme kahvaltı (Ekstra)

Öğle Yemeği:Teknede Bulgur pilavı Tavuk Salata 

Akşam Yemeği:Otelimizde set yada Açık büfe 

KONAKLAMA : Ada class hotel -Hitit Otel -, Nuova Beachl Vb

 


3. Gün: Urla-Alaçatı -Çeşme -ılıca Plajında yüzme molası

Sabah otelde almış olduğumuz kahvaltı sonrası Uzun bir yolculuğumuz başlıyor ve Urlaya gidiyoruz gezimize başlayacağımız noktayunanlı ünlü şair  Yorgo Seferisin evi, burada şairin hayatı hakkında alacağımız kısa bilgi sonrasında adı Urla ile özdeşleşmiş Tanju Okanın anısına yapılan parkın çevresinde kısa bir fotoğraf molası verip günümüzden 2600 yıl öncesinden kalma ve bugün işler hale getirilmiş olan zeytinyağı işliğini görüp bu mucizevi ağaç ve onun ürünü olan zeytinyağı hakkında bilgi alıp rotamızı yarımadanın bir başka saklı köşesi enginar bahçeleri arasından çeşme ye doğru yolculuğumuz devam ediyor, Çeşmeye ulaşıyor ve burada  Çeşme kalesini görüp Alaçatı ya geçiyoruz , Sakız ağaçları Arnavut kaldırımlı sokakları ,taş evleri ile ünlü Alaçatı’yı geziyoruz.,  Alaçatı’da sakız reçeli , sakız rakısı, sakızlı dondurma  tadabilirsiniz.  Veya sakızlı ürünler satın alabilirsiniz. Serbest öğle yemeği molamızda meşhur çeşme kumrusunu denemenizi öneririz, yemek molası sonrasında rotamızı Ilıca Kumsalına çeviriyor ve Yüzme molası veriyoruz yüzme molamız sonrası Otobüsümüze biniyor ve İstanbula yolculuğumuz başlıyor .Gece Saatlerinde istanbulda oluyoruz. 


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

- Otellerde 1 Gece Konaklama
- Otellerde Alınacak 1 Sabah Kahvaltısı
- Otellerde Alınacak 1 Akşam Yemeği
- 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
- Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
- Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri
- Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
- Lüks Araçlar İle Ulaşım ve Araç İçi Su İkramı

-Güzel Çamlı Tekne turu 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 Tüm Öğle Yemekleri
- Tüm Özel Harcamalar
- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
- Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
- Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- İlk Gün Kahvaltı ve Son Gün Akşam Yemeği

-Kaptan rehber Bahşişleri

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Tur Fiyatları

  1.Ek Bilgiler

  • Turlarımızda kullanılan araçlarımız da yeni bir genelge yayınlanıncaya kadar tam kapasite ile hizmet verilecektir; sosyal mesafe kurallarına uygun olarak araçlarda oturma düzeni 2+2 şeklinde olacaktır –
  • Sertifikalı dezenfeksiyon şirketleri ile, belirlenen standartlarda araçlarımız düzenli olarak dezenfekte edilmektedir ve kayıt altına alınmaktadır
  • Turlarımızda yer alacak görevli personellerimizin sağlık kontrolleri rutin olarak yapılmaktadır ve gerekli belgelere sahiptirler
  • Paket tur satın alan misafirlerimizin otobüs veya diğer ulaşım araçlarına binişleri öncesinde biniş noktalarımızda tur ulaşım aracına kabul formu görevli personeller tarafından paylaşılarak imzalatılacaktır
  • Araçlarımıza biniş sırasında ateş ölçümü yapılacak olup, bu uygulama tur boyunca hergün rutin olarak tekrarlanacaktır
  • Araçlarımız da koruyucu ekipman (maske, dezenfektan, eldiven) bulunmaktadır Misafirlerimiz ve personelimizin maske kullanımı zorunludur.
  • Araçlarımızın ön kapı ve arka kapı bölümlerinde araca binişlerde kullanılmak üzere dezenfektan bulundurulmaktadır.
  • Araçlarımızda tek kullanımlık bardak su haricinde ikram dağıtılmayacaktır.
  • Turlarımızın da belirli süreler içerisinde molalar verilerek araç havalandırılması sağlanacaktır.
  • Rezervasyonunuzu oluşturma esnasında seyahat temsilcisi ile birlikte, HES uygulaması üzerinden kod ile sorgulama gerçekleştirilerek rezervasyon onaylanır.-Son gün tekrar kontrol edilerek covid şüphelisi misafirlerimiz tura katılamaz.

  Yol Ve Hava Muhalefeti Dolayısıyla Çıkılamayan Yolardan Ve Program İptallerinden Acentemiz Sorumlu Olamaz.
   Program Rehber Tarafından Tamamı Gerçekleştirilmek Kaydı İle Değiştirilebilir

  Otellerde Üçlü Oda Azlığı Nedeniyle Üçüncü Kişi  Yatak Kalite Garantisi Verilemez. Koltuk Sözü Verilemez Ve Rezervasyon Sırasına Göre Koltuk Sırası Belirlenir. Hava Ve  Seyahat Acentasının Dışında Olan Nedenlerden Dolayı Yapılamayan Turlardan Firma Sorumlu Tutulamaz .Hedef Kalkış Rakamı 33 Kişi Olup Tur Firması Yeterli Katlımım Olmaması Nedeniyle Oluşacak Nedenlerden Misafirleri Haber Vermek Kaydıyla Erteleme Veya İptal Etme Hakkını Saklı Tutar.Ek Hizmetler Ve Tur Ücreti Bir Bütündür Ayrılamaz Misafirler Bunu Rezervasyon Esnasında Ödemek Zorundadır. Yetersiz Katılım Veya Benzer Sıkıntılar Sonucu Oluşacak Tur İptallerini Seyahat Acentesi 2 Gün Öncesi Olmak Üzere Haber Verir. Tur Öncesi Otellerde Oluşabilecek Operasyon  Sıkıntıları  Karşısında Acente Başka Bir Otelle Değişiklik Yapabilir. 00-06 Yaş Çocuklarda Yatak Sözü Verilmez.06.12 Yaş Çocuklarda Yatak Kalitesi Standart Olmayabilir.En Son Sirkü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.Araç içi Personel Bahşiş 15 TL olarak tavsiye edilir.

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri

  Alaçatı-Çeşme -Kuşadası (tekne turu dahil) HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  • 1 Gece YP Bölge otelleri
  • Kuşadası-Şirince-Çeşme-Alaçatı Urla
  • İstanbul -Gebze-Bursa
  • 0 212 240 41 35 - +90 212 240 41 36

  Benzer Turlar

  Gap Turu 3 Gece Konaklama

  Gap Turu 3 Gece Konaklama

  6 Gün 5 Gece

  29.09.2021

  899,00 TL

  © 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente2

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
  Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.