Akdeniz Turu Marmaris -Göcek -Antalya 5 tekne 1 rafting(Kayseri -Nevşehir -Konya -Aksaray )Hareketli

Tüm yıl yorulup dinlenmek için unutulmaz bir fırsat  denizi sevenler için  kaçırılmayacak fırsat.Özelikle 3 Tekne Gökova-12 Adalar-Koylar turunda tüm gün olduğu için denize doyuracak bir tur .Olimpos Kumsalında denize girereken unutulmaz anlar sizi bekliyor.Dönüş yolunda ise Lavanta köyde Fotoğraf çekilip sosyal medyada güzel paylaşımlar yapabilirsiniz.

1. Gün: Hareket saatleri ve noktaları KAYSERİ-NEVŞEHİR-KONYA-AKSARAY
⚫19:00 KAyseri Wyndham Grand Kayseri
⚫20:00 Avanos Otogar yanı 
⚫20:30 Nevşehir Hükümet konağı önü 
⚫21:30 : Aksaray Orhan Ağaçlı tesisleri  
⚫00.30 :Konya Otogar Kavşağı
⚫02:00  Akşehir (Dönüş Konya)
 

2. Gün: Gökova Tekne Turu-Azmak -Tekne Turu-Marmaris

Sabah saatlerinde kahvaltı sonrası Gökova’ya hareket ediyoruz. Azmak Çayı kenarında kısa molanın ardından tekne turumuza (1. Tekne Turu) çıkıyoruz. Tekne turumuzda Gelibolu Adası, İncekum, Sualtı Mağaraları, Lacivert Koy başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından Sedir Adası’na gidiyoruz*.Sedir adası giriş ücreti dahil değildir Sedir Adası’nda verilen molanın ardından Akyaka’ya geri dönüyoruz. Daha sonra Azmak deresi üzerinde turumuzu yapıyoruz.Bu tekne turu nehir teknesi olup 20 dakika civarında sürmektedir.Sonrasında otelimize yerleşiyoruz.
Sabah Kahvaltısı: Extra serbest zaman
Öğle Yemeği: Gökova Tekne: Köfte Tavuk, Makarna, Salata extra
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Konaklama: Marmaris yada dalaman resort
Rota: Otel - Akyaka (55 Km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 75 Km
Otele Giriş Saati:19.00


3. Gün: Dalyan-Göcek-Ölüdeniz-Kayaköy
Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Marmaris’ten ayrılıyoruz. Karia Uygarlığı’nın önemli kentlerinden biri olan (Kaunos Antik Kenti’nin karşısında) bugün balık kapanlarıyla meşhur Dalyan Kasabasından Dalyan Tekne Turumuza (3. Tekne Turu) çıkıyoruz. Sazlıklar arasından geçerek M.Ö. 4. yy tarihlenen Dalyan’ın simgesi Kaunos Kral Kaya Mezarlarını görüyoruz. Caretta & Caretta Kaplumbağalarının Akdeniz’deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajındaki yüzme molasının ardından(İztuzu plajı ücretleri harictir) Fethiye’ye doğru yol alıyoruz. Sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ’dan aşağıya atan Belcekız’ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyunu görüp, Ölüdeniz yüzme molası Rumların terk etmiş olduğu Rum köyüne doğru yola koyuluyoruz. 0telimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dahildir.
Öğle Yemeği: Dalyan Restaurant: Açık Büfe Menüsü,
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup Tur Ücretine Dahildir.
Konaklama: Göcek likya resort ya da Fethiye
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 185 Km
Otele Giriş Saati: 19.30

4. Gün: 12 Adalar Tekne turu-Fethiye Çarşılar
Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz 1975 m. yükseklikteki Babadağ’da Yamaç Paraşütü (Paragliding) yapma fırsatı bulabilirler (Ekstra). Fethiye’nin ve Göçek’in birbirinden güzel koy ve adalarında yunuslar gibi özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız Oniki Adalar Tekne Turumuza (4. Tekne Turu) çıkıyoruz. Tekne turumuzda Kızıl Ada, Göcek Adası, Tavşan Adası, Yassıcılar Adası, Katrancı Adası, Şövalye Adası başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molaları sonrasında tekne turumuzu tamamlıyoruz.. Aksam yemeği ve konaklama otelimizde.

Akşam dileyen misafirlerimiz ile Fethiye Barlar Turu (Ekstra)
Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir
Öğle Yemeği: Oniki Adalar Tekne: Balık Veya Tavuk, Makarna, Salata extra
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Göcek likya resort yada Fethiye
Rota: Otel – Fethiye (30 Km) Fethiye – Otel (30 Km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 60Km
Otele Giriş Saati: 19.00

 

 


5. Gün: Fethiye ve Göcek Koyları Tekne Turu
Bu turumuz ekstra tur olup 12 Adalar bölgesi çok yoğun olduğu için Fethiye ve Göceğin Bakir koylarında  tüm gün denize gireceğiz.
EXTRA TUR 120 TL (Yemek dahil fiyatıdır)
Sabah saatlerinde arzu eden misafirlerimiz ile birlikte koylar turuna çıkıyoruz. Turunç Koyu, Samanlık Koyu, Tarzan Koyu vb .Koylar bölgesi genellikle yatların uğrak noktası olup gezi teknelerinin rotasında bulunmamasından dolayı en temiz bölgeler olarak tekne kaptanları tarafandan tavsiye edilir. Mutlaka gelinmesi önerilir.
Öğle Yemeği: Tekne: Balık Veya Tavuk, Makarna, Salata extra
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Göcek likya resort yada Fethiye
Rota: Otel – Fethiye (30 Km) Fethiye – Otel (60Km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 30Km
Otele Giriş Saati: 19.00

6. Gün: Saklıkent-Kalkan-Kaş-Olimpos-Antalya

Değerli misafirlerimiz, Hareket saatimiz :08.00 -sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında yolamkoyuluyor ve Saklıkente ulaşıyoruz Saklıkentte vereceğimiz kısa mola sonrası yolculuğumuz başlıyor ve Kınık - Kalkan güzergâhını takip ederek turkuaz renginin en güzel göründüğü Kaputaş Plajı ve Kaşı geçerek Olimposa geliyor ve Bu muhteşem tabiat ortamında yüzme molası veriyoruz.Mola sonrası Antalyaya ulaşıyor ve otelimize yerleşiyoruz.
Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir
Öğle Yemeği: Serbest zaman
.
Akşam Yemeği: Otelimizde
Konaklama: Antalya Bölgesi(BBussines VB)


7. Gün: Köprülü Kanyon Rafting-Manavgat Şelalesi -Antalya Kale içi

Sabah otelde aldığımız kahvaltı sonrası  Antalya Kale içinde Keyifli zamanlar geçiriyoruz. Buradan ayrılıyor ve Düden Şelalesine doğru yola koyuluyoruz burada geçireceğimiz zaman sonrası  ayrılıyor ve  RAfting için Dünyadaki sayılı Milli Parklardan biri olan tabiat harikası Köprülü Kanyona ulaşıyoruz. Burada insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenali yüksek, 7 den 77 ye herkesin katılabileceği, RAFTİNG heyecanını Köprüçay’ın ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz (EXTRA120 TL) . Köprülü Kanyondan ayrılıyor ve geri dönüş  yolculuğumuz başlıyor  19.00 civarı Rotamız Akseki -Tınaztepe Seydişehir-Konya-Nevşehir- Avanos -Kayseri 

Zaman durumuna göre düden şelalesi yerine Manavgat Şelalesi yapılabilir. 
Kahvaltı:Otelimizde
Öğle yemeği Extra tur alanlara yemek dahildir.
Rafting yapmayanlar 30 TL .
RAFTİNG:
Köprülü kanyonda yapılan rafting, 3+ zorluk derecesine sahiptir.7-70 'e herkesin rahatlıkla katılacağı bir parkurdur.14 km uzunluktaki parkurda,15 in üzerinde rapid bulunmakta ve katılımcıları muhteşem manzaralarla büyülemektedir. 8 kişilik botlar ile her botta bir adet profesyonel rafting rehberi mevcuttur. Botlarda can yeleği, kask ve özel sigorta mevcuttur


8. Gün: Dönüş

Sabah erken saatlerde evimize ulaşmış oluyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
* Mercedes Tourısmo veya Travego-Safir Otobüsler İle Ulaşım(Sayı yetersizliklerinde Mini veya Midi araçlarla seyahat yapılabilir)
* Açık Büfe veya set menü 5 Sabah Kahvaltısı
* Açık Büfe veya Set Menü Akşam Yemeği
Azmak –Gökova -12 adalar-Dalyan – tekne turları

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Koylar turu –Rafting – Extra
* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
* Tüm Müze Ören Yeri Girişleri
Sedir adası –İztuzu-Saklıkent-Ölüdeniz- -Vb)
Ögle yemekleri tekneler dahil
Jeep Safari /Rafting Turu .

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Tur Fiyatları

  1.Ek Bilgiler

  EK NOT:
  Rehber extra tura katılanlarla olacağında ayrı bir rehberlik hizmeti sorgulanamaz. Katılmayan misafirlerimiz rehberin vereceği saate belirtilen noktada olmakla zorunludur.
  Gece transferlerinde otobüs kulanıldığı taktirde bölge minübüs ücretleri üzerinden ücretlendirilir.Belirli sayı üzerinde hareket ederler.
  Teknelereve otellere içecek ve yiyecek sokulması yasaktır
  1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
  Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası ek ücret karşılığı yaptırılır.)
   
  • Turlarımızda kullanılan araçlarımız da yeni bir genelge yayınlanıncaya kadar tam kapasite ile hizmet verilecektir; sosyal mesafe kurallarına uygun olarak araçlarda oturma düzeni 2+2 şeklinde olacaktır –
  • Sertifikalı dezenfeksiyon şirketleri ile, belirlenen standartlarda araçlarımız düzenli olarak dezenfekte edilmektedir ve kayıt altına alınmaktadır
  • Turlarımızda yer alacak görevli personellerimizin sağlık kontrolleri rutin olarak yapılmaktadır ve gerekli belgelere sahiptirler
  • Paket tur satın alan misafirlerimizin otobüs veya diğer ulaşım araçlarına binişleri öncesinde biniş noktalarımızda tur ulaşım aracına kabul formu görevli personeller tarafından paylaşılarak imzalatılacaktır
  • Araçlarımıza biniş sırasında ateş ölçümü yapılacak olup, bu uygulama tur boyunca hergün rutin olarak tekrarlanacaktır
  • Araçlarımız da koruyucu ekipman (maske, dezenfektan, eldiven) bulunmaktadır Misafirlerimiz ve personelimizin maske kullanımı zorunludur.
  • Araçlarımızın ön kapı ve arka kapı bölümlerinde araca binişlerde kullanılmak üzere dezenfektan bulundurulmaktadır.
  • Araçlarımızda tek kullanımlık bardak su haricinde ikram dağıtılmayacaktır.
  • Turlarımızın da belirli süreler içerisinde molalar verilerek araç havalandırılması sağlanacaktır.
  • Rezervasyonunuzu oluşturma esnasında seyahat temsilcisi ile birlikte, HES uygulaması üzerinden kod ile sorgulama gerçekleştirilerek rezervasyon onaylanır.-Son gün tekrar kontrol edilerek covid şüphelisi misafirlerimiz tura katılamaz.

  Yol Ve Hava Muhalefeti Dolayısıyla Çıkılamayan Yolardan Ve Program İptallerinden Acentemiz Sorumlu Olamaz.
   Program Rehber Tarafından Tamamı Gerçekleştirilmek Kaydı İle Değiştirilebilir

  Otellerde Üçlü Oda Azlığı Nedeniyle Üçüncü Kişi  Yatak Kalite Garantisi Verilemez. Koltuk Sözü Verilemez Ve Rezervasyon Sırasına Göre Koltuk Sırası Belirlenir. Hava Ve  Seyahat Acentasının Dışında Olan Nedenlerden Dolayı Yapılamayan Turlardan Firma Sorumlu Tutulamaz .Hedef Kalkış Rakamı 33 Kişi Olup Tur Firması Yeterli Katlımım Olmaması Nedeniyle Oluşacak Nedenlerden Misafirleri Haber Vermek Kaydıyla Erteleme Veya İptal Etme Hakkını Saklı Tutar.Ek Hizmetler Ve Tur Ücreti Bir Bütündür Ayrılamaz Misafirler Bunu Rezervasyon Esnasında Ödemek Zorundadır. Yetersiz Katılım Veya Benzer Sıkıntılar Sonucu Oluşacak Tur İptallerini Seyahat Acentesi 2 Gün Öncesi Olmak Üzere Haber Verir. Tur Öncesi Otellerde Oluşabilecek Operasyon  Sıkıntıları  Karşısında Acente Başka Bir Otelle Değişiklik Yapabilir. 00-06 Yaş Çocuklarda Yatak Sözü Verilmez.06.12 Yaş Çocuklarda Yatak Kalitesi Standart Olmayabilir.En Son Sirkü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.Araç içi Personel Bahşiş 25 TL olarak tavsiye edilir.

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri

  Akdeniz Turu Marmaris -Göcek -Antalya 5 tekne 1 rafting(Kayseri -Nevşehir -Konya -Aksaray )Hareketli HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  • 5 Gece YP
  • Gökova -Marmaris-Fethiye-Göcek-Antalya-Lavantaköy-Rafting köprülü kanyon
  • Kayseri-Nevşehir-Konya -Aksaray -Akşehir
  • 0 212 240 41 35 - +90 212 240 41 36

  Benzer Turlar

   TOROSLARIN ETEĞİNDE YÖRÜKLERİN İZİNDE DÜĞMELİ EVLER

  TOROSLARIN ETEĞİNDE YÖRÜKLERİN İZİNDE DÜĞMELİ EVLER

  1 gece yp

  Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

  Ege Güzelleri 2

  Ege Güzelleri 2

  1 gece YP

  Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

  Gökçe Ada Bozca Ada Turu

  Gökçe Ada Bozca Ada Turu

  1 Gece 2 Gün

  Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

  © 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente2

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
  Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.