Ege Akdeniz Turu

Kelebekler Vadisi Tekne Turu-12 Adalar Tekne Turu-Kekova Tekne Turu-Rafting-Jeep Safari-Gökova tekne turu 
1.GÜN: HAREKET

1.Durak:Bakırköy18,00
2.Durak: BArbaros Sait Çiftçi köy19,00
3.Durak: Kadıkyö 20,00
Bursa:23.00-İzmir:03.002.GÜN: AKYAKA BELDESİ - GÖKOVA KÖRFEZİ – AZMAK ÇAYI - MARMARİS – SEDİR ADASI – GÖKOVA MAVİ YOLCULUK TEKNE TURU - AZMAK ÇAYI

Sabah saatlerinde Gökova’ya hareket ediyoruz. Azmak Çayı kenarında kısa molanın ardından Gökova Tekne Turumuza (1. Tekne Turu) çıkıyoruz. Tekne turumuzda Gelibolu Adası, İncekum, Sualtı Mağaraları, Lacivert Koy başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından Sedir Adası’na gidiyoruz*.Sedir adası giriş ücreti dahil değildir Sedir Adası’nda verilen molanın ardından Akyaka’ya geri dönüyoruz. Daha sonar Azmak deresi üzerinde turumuzu yapıyoruz.Bu tekne turu Nehir teknesi olup 20 dakika civarında sürmektedir. Daha sonra ayrılıyor ve MArmaris bölgesi otelimize yerleşiyoruz.
Sabah Kahvaltısı: Mola yerlerinde verilecek serbest zaman extra
Öğle Yemeği: Gökova Tekne: Köfte Tavuk, Makarna, Salata 
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: marmaris otel 
Rota: Otel - Akyaka (33 Km) Akyaka – Otel (33 Km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 66 Km
Otele Giriş Saati:19.00

3.GÜN: SERBEST GÜN - MARMARİS TEKNE TURU - JEEP SAFARİ

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Serbest zaman;

Dileyen misafirlerimiz ile (Ekstra 50 TL Tekne Turu + Öğlen Yemeği): Marmaris’in iç körfezinde farklı koyları ile büyüleneceğimiz Marmaris Tekne Turumuza (2. Tekne Turu) çıkıyoruz. Bu turumuzda, Balık Çiftliği, Cennet Adası, Akvaryum, Fosforlu Mağara, Kadırga Koyu, Kumlubük, Turunç, Keçi Adası göreceğimiz başlıca noktalar olacak ve bı noktalarda yüzme molalarımız olacak.

Dileyen misafirlerimiz ile (Ekstra 60 TL Jeep Safari + Öğlen Yemeği): Jeep Safari de tam gün sürecek olan eğlenceli bir geziye çıkıyoruz. Marmaris’in başka bir yüzünü keşfedeceğiniz Turgutlu Şelalesinde soğuk bir yüzme molası veriyoruz. Sonrasında efsanelere tanıklık etmiş olan Kız Kumunda yüzme molası veriyor ve denizin üstünde yürüdüğünüzü hissedeceğiniz bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Gezilerimizin ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir
Öğle Yemeği: Ekstra Marmaris Tekne Turu: Köfte Tavuk, Makarna, Salata Dâhil 
Öğlen Yemeği: Ekstra Jeep Safari: Balık Veya Izgara Seçeneği, Makarna, Salata Dâhil
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama:MArmaris bölgesi
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 50 Km
Otele Giriş Saati:19.00

4.GÜN: DATÇA -MARMARİS – ÂŞIKLAR YOLU - DALYAN TEKNE TURU - KAUNOS KRAL KAYA MEZARLARI – İZTUZU PLAJI – CARETTA & CARETTA KAPLUMBAĞALARI – 

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Datça`ya ulaşıyoruz. Gezimize Eski Datça ile başlıyoruz. Eski Datça, adından da anlaşılacağı gibi eski bir yerleşim birimi. Bozulmamış 2 katlı taş evlerin, begonvillerin süslediği daracık sokakların olduğu kentsel bir sit alanı olan bu şirin ve sakin kasaba aynı zamanda ünlü şairimiz Can YÜCEL`in son yıllarını geçirdiği ve evinin bulunduğu yerdir. Eski Datça sokaklarında yürüyüş yapıyor ve tarihi dokuyu görme fırsatımız oluyorMarmaris’ten ayrılıyoruz. Karia Uygarlığı’nın önemli kentlerinden biri olan (Kaunos Antik Kenti’nin karşısında), bugün balık kapanlarıyla meşhur Dalyan Kasabasından Dalyan Tekne Turumuza (3. Tekne Turu) çıkıyoruz. Sazlıklar arasından geçerek M.Ö. 4. yy tarihlenen Dalyan’ın simgesi Kaunos Kral Kaya Mezarlarını görüyoruz. Caretta & Caretta Kaplumbağalarının Akdeniz’deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajındaki yüzme molasının ardından Fethiye’ye doğru yol alıyoruz. Sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ’dan aşağıya atan Belcekız’ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyunu görüp, Fethiye’de bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam dileyen misafirlerimiz ile Fethiye Barlar Turu (Ekstra)

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir.
Öğle Yemeği: Dalyan Restaurant: Zengin Açık Büfe Menüsü, 15 Çeşit Soğuk Meze (extra)
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Marmaris bölgesi
Rota: Otel - Aşıklar Yolu (28 Km) Aşıklar Yolu - Dalyan(55 Km) Dalyan – Ölüdeniz(73 Km) Ölüdeniz – Otel (12 Km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 168 Km
Otele Giriş Saati: 19.30

5.GÜN: TAM GÜN ONİKİ ADALAR MAVİ YOLCULUK TEKNE TURU – KIZIL ADA – GÖCEK ADASI - KATRANCI ADASI – ŞÖVALYE ADASI – FETHİYE ŞEHİR MERKEZİ

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz 1975 m. yükseklikteki Babadağ’da Yamaç Paraşütü (Paragliding) yapma fırsatı bulabilirler (Ekstra). Fethiye’nin ve Göçek’in birbirinden güzel koy ve adalarında yunuslar gibi özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız Oniki Adalar Tekne Turumuza (4. Tekne Turu) çıkıyoruz. Tekne turumuzda Kızıl Ada, Göcek Adası, Tavşan Adası, Yassıcılar Adası, Katrancı Adası, Şövalye Adası başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molaları sonrasında tekne turumuzu tamamlıyoruz. Tekne turu dönüşünde Fethiye şehir merkezinde serbest zaman verip otelimize geri dönüyoruz. Aksam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir
Öğle Yemeği: Oniki Adalar Tekne: Balık Veya Tavuk, Makarna, Salata 
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Fethiye Bölgesi
Rota: Otel – Fethiye (6 Km) Fethiye – Otel (6 Km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 12 Km
Otele Giriş Saati: 19.00

6.GÜN: KELEBEKLER VADİSİ MAVİ YOLCULUK TEKNE TURU – SOĞUKSU – ST. NICHOLAS ADASI – CAMEL BEACH – AKVARYUM KOYU – YÜZME MOLALARI – RUM KÖYÜ KAYAKÖY

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Ölüdeniz’den teknemize binerek denizin mavisiyle kucaklaşıp ve eğer şanslıysanız Tiger Kelebeklerini’de görebileceğiniz turumuza başlıyoruz. Kelebekler Vadisi Turumuza (5. Tekne Turu) çıkıyoruz. Bu turumuzda, Kelebekler Vadisi, Soğuksu, St. Nicholas Adası, Camel Beach, Akvaryum Koyu başlıca göreceğimiz noktalar olacak ve bu noktalarda yüzme molalarımız olacak. Tekne turumuz sonrasında eski adı Levissi olan Kayaköy’e doğru yol alıyoruz. Lozan Antlaşması’nın sonucunda mübadele ile terk edilmiş eski bir Rum Köyü olan Kayaköy’ü gezerken 1920’li yılları yaşayacak, sokaklarında dolaşırken o dönem insanlarının yaşantılarından esintiler bularak onların hüzünlü gidiş öykülerine ortak olacaksınız. Kayaköy gezisi sonrası otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir
Öğle Yemeği: Kelebekler Vadisi Tekne: Balık Veya Izgara Seçeneği, Makarna, Salata
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Fethiye Bölgesi.
Rota: Otel – Ölüdeniz (17 Km) Ölüdeniz – Kayaköy (7 Km) Kayaköy - Otel (13 Km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 37 Km
Otele Giriş Saati: 19.30

7.GÜN: SAKLIKENT - - KAPUTAŞ PLAJI – KALKAN - KEKOVA TEKNE TURU – KAŞ – SİMENA KALESİ – MEİS ADASI – FİNİKE

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında Saklıkente geçiyoruz.Gezilerimiz sonrasında Saklıkent’ten ayrılarak Kınık - Kalkan güzergâhını takip ederek turkuaz renginin en güzel göründüğü Kaputaş Plajı’nda ve Kaş şehir merkezini yukardan görecek bir noktada fotoğraf molası veriyoruz. Sonrasında Üçağız Köyü’ne gidiyor ve Kekova Tekne Turumuza (6. Tekne Turu) çıkıyoruz. Tekne turumuzda Anadolu’nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesini ve denizin içindeki lahitleri uzaktan görüp fotoğraflama imkânı bulacağız. Ayrıca Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye Koyu, Tersane Koyu bu turumuzda başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molaları sonrasında Finike üzerindena Antalyaya ulaşıyor ve Otelimize yerleşiyoruz.
Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir
Öğle Yemeği: Kekova Tekne: Tavuk Izgara, Yoğurtlu Makarna, Pilav, Bezelye, Salata (Extra)
Akşam Yemeği: Otelimizde
Konaklama: Antalya Bölgesi
8.GÜN. / ( KÖPRÜLÜ KANYON'DA RAFTİN HEYECANI-KURŞUNLU ŞELALESİ- -ANTALYA KALEİÇİ ) Extra)

Sabah otelde aldığımız kahvaltı sonrası Dünyadaki sayılı Milli Parklardan biri olan tabiat harikası Köprülü Kanyon a ulaşıyoruz. Burada insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenali yüksek, 7 den 77 ye herkesin katılabileceği, RAFTİNG heycanını Köprüçay ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz (EXTRA65 TL) . Köprülü kanyondan ayrılıyor ve Kurşunlu Şelalesini geziyor ve Afyon-Kütahya üzerinden İstanbul'a dönüş yolculuğumuz başlıyor.
Kahvaltı:Otelimizde
Öğle yemeği Extra tur alanlara ücretsiz dahildir.
Akşam yemeği Otelimizde
9.GÜN. / ( PAMUKOVA – İZMİT – İSTANBUL )
Sabah saatlerinde kalkış noktalarına bırakıyor ve bir başka KRİZANTEMTUR organizasyonunda buluşmak üzere veda ediyoruz.
RAFTİNG:
Köprülü kanyonda yapılan rafting, 3+ zorluk derecesine sahiptir.7-70 'e herkesin rahatlıkla katılacağı bir parkurdur.14 km uzunluktaki parkurda,15 in üzerinde rapid bulunmakta ve katılımcıları muhteşem manzaralarla büyülemektedir. 8 kişilik botlar ile her botta bir adet profesyonel rafting rehberi mevcuttur. Botlarda can yeleği, kask ve özel sigorta mevcuttur

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı Tek Kişi Ek Yatak 1. Çocuk
3* Ve 4* Oteller 1300 tl 1650 tl 1300 tl 950

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
* Otellerde 6 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
* Mercedes Tourısmo veya Travego-Safir Otobüsler İle Ulaşım(Sayı yetersizliklerinde Mini veya Midi araçlarla seyahat yapılabilir)
* Açık Büfeveya set menü 6 Sabah Kahvaltısı
* Açık Büfe veya Set Menü 6 Akşam Yemeği
Azmak –Gökova -12 adalar-Dalyan –Kelebekler Vadisi-Kekova tekne turları 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
* Müze Ören Yeri Girişleri
Ogle yemekleri
Extra olan Jeep safari –Marmaris tekne turu-rafting turu 
.
EK NOT:
Reber extra tura katılanlarla olacağında ayrı bir rehberlik hizmeti sorgulanamaz.katılmayan misafirlerimiz rehberin vereceği saate belirtilen noktada olmakla zorunludur.
Gece transferlerinde otobüs kulanıldığı taktirde bölge minübüs ücretleri üzerinden ücretlendirilir.Belirli sayı üzerinde hareket ederler.
Teknelere içecek ve yiyecek sokulması otel yönetmeliği dahilinde olup tekne firması insiyatifi dahilindedir.
1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası ek ücret karşılığı yaptırılır.)


Yol ve hava muhalefeti dolayısıyla çıkılamayan yolardan ve program iptallerinden acentemiz sorumlu olamaz.
Program rehber tarafından tamamı gerçekleştirilmek kaydı ile değiştirilebilir.
Oteller örnek oteller olup yoğun sezonda değişiklik gösterebilir.
Yoğun dönemde 3 gün öncesi haber veremek kaydı ile Antalyadan başlıyabilir.
Otellerde üçlü oda azlığı nedeniyle üçüncü kişi yatak kalite garantisi verilemez. Koltuk sözü verilemez ve rezervasyon sırasına göre koltuk sırası belirlenir. Hava ve seyahat acentasının dışında olan nedenlerden dolayı yapılamayan turlardan firma sorumlu tutulmaz.Hedef Kalkış Rakamı 35 Kişi olup tur firması yeterli katlımım olmaması nedeniyle oluşacak nedenlerden misafirleri haber vermek kaydıyla erteleme veya iptal etme hakkını saklı tutar.Ek hizmetler ve tur ücreti bir bütündür ayrılamaz Misafirler bunu rezervasyon esnasında ödemek zorundadır. Yetersiz katılım veya benzer sıkıntılar sonucu oluşacak tur iptallerini seyahat acentesi 2 gün öncesi olmak üzere haber verir. Otellerde oluşabilecek sıkıntılar karşısında acente başka bir otelle değişiklik yapabilir. 00-06 yaş çocuklarda yatak sözü verilmez.06.12 yaş çocuklarda yatak kalitesi standart olmayabilir.En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.Araç içi ekip için Tur sonunda 20 TL Hizmet bedeli toplanır.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
* Otellerde 6 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
* Mercedes Tourısmo veya Travego-Safir Otobüsler İle Ulaşım(Sayı yetersizliklerinde Mini veya Midi araçlarla seyahat yapılabilir)
* Açık Büfeveya set menü 6 Sabah Kahvaltısı
* Açık Büfe veya Set Menü 6 Akşam Yemeği
Azmak –Gökova -12 adalar-Dalyan –Kelebekler Vadisi-Kekova tekne turları 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
* Müze Ören Yeri Girişleri
Ogle yemekleri
Extra olan Jeep safari –Marmaris tekne turu-rafting turu 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Tur Fiyatları

  1.Ek Bilgiler

  EK NOT:
  Reber extra tura katılanlarla olacağında ayrı bir rehberlik hizmeti sorgulanamaz.katılmayan misafirlerimiz rehberin vereceği saate belirtilen noktada olmakla zorunludur.
  Gece transferlerinde otobüs kulanıldığı taktirde bölge minübüs ücretleri üzerinden ücretlendirilir.Belirli sayı üzerinde hareket ederler.
  Teknelere içecek ve yiyecek sokulması otel yönetmeliği dahilinde olup tekne firması insiyatifi dahilindedir.
  1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
  Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası ek ücret karşılığı yaptırılır.)


  Yol ve hava muhalefeti dolayısıyla çıkılamayan yolardan ve program iptallerinden acentemiz sorumlu olamaz.
  Program rehber tarafından tamamı gerçekleştirilmek kaydı ile değiştirilebilir.
  Oteller örnek oteller olup yoğun sezonda değişiklik gösterebilir.
  Yoğun dönemde 3 gün öncesi haber veremek kaydı ile Antalyadan başlıyabilir.
  Otellerde üçlü oda azlığı nedeniyle üçüncü kişi yatak kalite garantisi verilemez. Koltuk sözü verilemez ve rezervasyon sırasına göre koltuk sırası belirlenir. Hava ve seyahat acentasının dışında olan nedenlerden dolayı yapılamayan turlardan firma sorumlu tutulmaz.Hedef Kalkış Rakamı 35 Kişi olup tur firması yeterli katlımım olmaması nedeniyle oluşacak nedenlerden misafirleri haber vermek kaydıyla erteleme veya iptal etme hakkını saklı tutar.Ek hizmetler ve tur ücreti bir bütündür ayrılamaz Misafirler bunu rezervasyon esnasında ödemek zorundadır. Yetersiz katılım veya benzer sıkıntılar sonucu oluşacak tur iptallerini seyahat acentesi 2 gün öncesi olmak üzere haber verir. Otellerde oluşabilecek sıkıntılar karşısında acente başka bir otelle değişiklik yapabilir. 00-06 yaş çocuklarda yatak sözü verilmez.06.12 yaş çocuklarda yatak kalitesi standart olmayabilir.En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.Araç içi ekip için Tur sonunda 20 TL Hizmet bedeli toplanır.

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri

  Ege Akdeniz Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ  Tur Bilgileri

  • 6Gece
  • ege akdeniz
  • İstanbul-Bursa-İzmir
  • 0 212 240 41 35 - +90 212 240 41 36

  Benzer Turlar

  © 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente2

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
  Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.